Budownictwo Okna

Rolety do witryn okiennych

Rolety chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, a także pełnią funkcję dekoracyjną przy jednoczesnym zapewnieniu poczucie prywatności. Nasze rolety wewnętrzne są świetną alternatywą dla tradycyjnych zasłon oraz rozwiązaniem bardzo praktycznym i jednocześnie łatwym do zastosowania. Oferujemy montaż systemów ściennych oraz sufitowych lub bezpośrednie mocowanie rolet do ramy okiennej.

Rolety do okien nieotwieralnych znajdujące się w naszej ofercie stanowią praktyczną ochronę przed nadmiarem światła oraz promieniowaniem słonecznym. Dzięki dużemu wyborowi materiałów, nasze rolety mogą również spełniać funkcję dekoracyjną. Rolety materiałowe posiadają samohamowność w związku z czym można je zatrzymać w dowolnej pozycji. Mechanizmy rolet został wykonany z tworzywa poliamidowego, co wydłuża znacząco wydłuża jego żywotność oraz zwiększa wytrzymałość.

Oferujemy również montaż rolet w sposób bezinwazyjny. Polega on na zawieszeniu systemu osłonowego na specjalnie do tego celu przystosowanych haczykach lub na przyklejeniu go do ramy okna. Dzięki takiemu rozwiązaniu, po demontażu rolety nie trzeba się obawiać pozostałych otworów w konstrukcji okna. Warto również pamiętać, że rolety przyklejone w prawidłowy i fachowy sposób trzymają się bardzo mocno powierzchni ramy.

Podczas montażu rolet korzystamy z uniwersalnego uchwytu montażowego, który przeznaczony jest do tego rodzaju okien. Uchwyty z tworzywa sztucznego przyklejone do ramy okna idealnie pasują do popularnego mechanizmu koralikowego rolety, który trzeba w nie wsunąć. Estetyczne wykonanie, a także stosunkowo niewielkie rozmiary bardzo ładnie komponują się z zastosowanym mechanizmem, stając się jego integralną częścią. Dzięki stosowaniu dwustronnej taśmy piankowej montaż rolety w witrynie nie wymaga wiercenia. W ten sposób nie naraża się okna na na utratę gwarancji od producenta. Roletę w oknie nieotwieralnym można również z powodzeniem zamontować poniżej wywietrznika. Szukasz firmy zajmującej się wymianą okien w Legnicy? Zajrzyj na stronę https://www.legnicainfo.pl/.

Do okien nieotwieranych stosujemy również blaszki proste, z taśmą samoprzylepną pomocną przy montażu rolety. W celu nieco mocniejszego umocowania rolety w witrynie okiennej należy przykręcić blaszkę za pomocą jednej śrubki.

Rolety witryn okiennych wykonujemy na wymiar pod zamówienie oraz wymogi klienta.

Oferujemy najbardziej nowoczesne wzory i interesujące modele rolet do okien. W naszym sklepie można znaleźć zarówno rolety bambusowe, jak i tekstylne. Działamy w oparciu o najnowsze trendy w dekoracji okien. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Similar Posts